Kapely a Dj´s

Zde pro Vás budeme postupně zveřejňovat kapely a Dj´s, kteří se představí na Beerpong Festu 2021.

VO106

Jsme dívčí rocková kapela z Bechyně. Kapela byla založena na začátku roku 2011. Již od začátku hrajeme vlastní tvorbu.

Za tu dobu jsme koncertovaly na letních festivalech (např. Duhafest Bechyně, Bernfest Bernartice, Pašafest Stádlec), v music klubech (jako jsou MC Fabrika, Muzeum czech undergroud, Music city club Praha...) i v městských kulturních domech (např. Bechyně, Milevsko, Týn nad Vltavou).

Dj Peltone

Peltone je mladý a nadaný DJ, jehož začátky byly před cca pěti lety na vesnických akcích, odkud se vypracoval až do předních českých klubů jako například - Retro Music Hall Praha, K2 České Budějovice, MC Hejtman Chlum u Třeboně, Charles bar Poděbrady a spoustu dalších... Pokud Peltone zrovna nehraje, tak ho určitě potkáte na baru. :D

Jeho nejoblíbenější drink: medový Jack Daniels s Colou.

Nezmeškej jeho show, protože to je opravdu jedinečný zážitek!

Dj Be.Queen

Dj Be.Queen je talentovaná, slovenská Djka, která se na scéně objevila teprve před dvěma lety, ale už má za sebou hraní v klubech jako jsou Le Valmont, Coco,THEATRO- After Miss česko-slovensko 2019, HANGAR, Space, KU bar, Music club light, Fear house,DUPLEX, ROXY chill zone, Apollo Tábor, Klub Lípa v Liberci, KC Jitka, Retro loď a mnoho dalších.

Těšte se na energetický set s nádhernou Be.Queen!

Dj Honan

Dj Honan hrál po celé České republice, z velkých akcí například Creamfields CE 2009, Rock for People 2013, 2014, 2015 a Rock for People Europe. Let it Roll 2017, 2018, od té doby hraje už víceméně rekreačně. 2008-2016 byl jedním z předních djs zastupující značku Vestax. Hrál na stejné stagi jako například Mauro Picotto, TomCraft, Dj Rush, Popof, Jeff Milligan, Luca a spoustu dalších světových jmen.

Dj Honan ti předvede jak vypadá jeho show když to urve!

Přečtěte si jako první, co je nového